ÚVOD

Inspirace přírodou

Inspirace přírodou

KOSMETIKA SE SILOU MÍSTNÍCH LÉČIVÝCH PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

Exkluzivní kosmetická značka CARL‘S je úzce spjata se světoznámým lázeňským městem. Její produkty totiž čerpají svoji sílu z přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů, do nichž tisíce let zdejší příroda ukládala svoji energii - jedná se především o karlovarskou termominerální vodu, rašelinu a kaolin. Ty také tvoří základní složky pro jednotlivé kosmetické řady THERMAE, PEAT CARE a PURE KAOLIN. Při jejím vývoji jsou zhodnoceny příznivé účinky místních přírodních léčivých zdrojů a mnohaleté zkušenosti s jejich využitím v balneologickém provozu. Zároveň však byl brán zřetel na požadavky moderní kosmetiky - produkty tak obsahují celou řadu vysoce ceněných kvalitních účinných látek a technologií. Na vývoji kosmetiky se podílí odborníci z řad lékařů i dermatologů.
Image

Karlovy vary

VĚHLAS A TRADICE ČESKÝCH LÁZNÍ

Přestože Karlovy Vary založil král a císař Karel IV. již roku 1350, zprávy o blahodárných účincích zdejších termominerálních pramenů se rozletěly do světa až především v 18. a 19. století. Nicméně od té doby se příliv hostů nezastavil a dnes Karlovy Vary právem patří mezi nejznámější lázně v Evropě.

S péčí o vás

ZKUŠENOST PROFESIONÁLŮ & ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE & ÚČINNÉ AKTIVNÍ LÁTKY

Kosmetická značka CARL'S vznikla s cílem přinést pro její uživatele a jejich pleť péči, svěžest a energii mládí pro každý den. K tomu jsme při vlastním vývoji každého produktu, vedle příznivých účinků místní přírodních zdrojů, také využili posledních poznatků moderní kosmetiky. Ty jsou postaveny na výsledcích vědeckých výzkumů z oboru chemie, kosmetologie a dermatologie, jejich účinnost je ověřena klinickými testy. Spojením přírodních aktivních látek a moderních látkových komplexů vznikají účinné technologie, díky nimž dosahuje naše kosmetika pozoruhodných výsledků.
Image
Image
Image

Feel the spa

EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK KVALITY A TRADICE LÁZNÍ

Image
Kosmetické produkty CARL'S jsme vyvíjeli s veškerou péčí a ohledem k místní slavné lázeňské tradici. Použité přírodní zdroje jsou prověřené mnohaletou balneologickou praxí. Jejich obsah ve výrobku dal vzniknout jednotlivým kosmetickým řadám. Řada THERMAE obsahuje termominerální vodu, řada PEAT CARE využívá účinků rašelinového extraktu a řada PURE KAOLIN tradičně příznivých vlastností kaolinu.